przejdź do treści strony kontakt
strona główna 501 936 975 menu wyszukiwarka

Notatnik wyborcy [WSZYSCY W JEDNYM MIEJSCU]

WYBORY 2019

red.
2018-10-18 11:26
37540

Do wyborów dosłownie chwila, dlatego mamy dla Was pewne ułatwienie – w jednym miejscu wszystkie komitety i nazwiska do wyboru w Gorzowie: prezydent miasta, rada miasta i sejmik. Sporo danych, ale na pewno warto usiąść i na spokojnie przyjrzeć się detalom...   

Wybory 21 października. Dla ułatwienia zebraliśmy dla Czytelników wszystkich kandydatów w jednym miejscu. Gorzowianie przy urnach otrzymają trzy zestawy kart – wybiorą prezydenta miasta, radnych miejskich oraz radnych sejmiku lubuskiego. Poniżej w identycznej kolejności zebraliśmy wszystkie możliwe nazwiska.          
 
Kandydaci na prezydenta Gorzowa
Ryszard Kneć (KWW Fani Gorzowa)
Marta Bejnar Bejnarowicz (KWW Kocham Gorzów) 
Robert Surowiec (KW Platforma Obywatelska) 
Sebastian Pieńkowski (KW Prawo i Sprawiedliwość)
Jacek Wójcicki (KWW Jacka Wójcickiego)  
        
Rada miasta Gorzowa 
Listy komitetów i nazwisk kandydatów na radnych Gorzowa według okręgów, z których starują.
 
okręg 1 – Zawarcie, Zakanale 
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GORZÓW
1 MUSIAŁOWICZ Grzegorz Antoni
2 SEJWA Zbigniew Bolesław
3 PECYNA Karol Jerzy
4 ŁANIEWSKA Anna Izabela
5 ZACIERKA Angelika Agata
6 JAKUBOWSKA Małgorzata Elżbieta
7 POMORSKI Maciej
 
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BURDZIŃSKA Alicja Julia
2 FILON-KRÓL Iwona Teresa
3 LEWANDOWSKI Stanisław Bożydar
4 PIEŃKOWSKI Andrzej
5 STELMACH Daria Renata
6 KOSIOROWSKA Lucyna
7 NOWAK Bogusław
 
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
1 BROSZKO Patryk Jan
2 ZWIERZCHLEWSKI Piotr
3 MADEJ Albert Stanisław
4 URDA Joanna
5 KROK Justyna Katarzyna
6 KOZIŃSKA Barbara
7 PALUCH Piotr Dariusz
 
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 WRÓBLEWSKI Radosław Artur
2 BARYŁA Jarosław
3 KORZENIOWSKA Małgorzata Krystyna
4 SIBIŃSKA - SZADNA Aleksandra
5 WITKOWSKA Małgorzata Anna
6 ANDRUSYSZYN Edward
7 KARWATOWICZ Krzysztof Mirosław
 
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FANI GORZOWA
1 SEJWA Stefan Mieczysław
2 MAŁYSZKO Marcin
3 ZIENKIEWICZ Jolanta
4 LEMIESZEWSKI Mariusz Jacek
5 AKSENTOWICZ Mateusz Wojciech
6 KAWCZYŃSKA Dorota Anna
7 WACHOWICZ Katarzyna
 
okręg 2 – Słoneczne, Wieprzyce
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GORZÓW
1 BEJNAR - BEJNAROWICZ Marta Teresa
2 KUŹBIŃSKI Roman
3 KACZOREK Mariusz Wiesław
4 JAKUBASZEK Andrzej Wojciech
5 NOWICKA Henryka Maria
6 BLATKIEWICZ Małgorzata Elżbieta
7 CZERCZAK Stanisław Piotr
 
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SURMACZ Maria Elżbieta
2 BARTOSZEWICZ Magdalena Anna
3 WIERNICKI Jacek
4 SZELIGA-BUJAK Jolanta Józefa
5 CIENIUCH Paweł
6 SZACHNOWSKI Edward Leszek
7 HRYBACZ Marek Piotr
 
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
1 KURCZYNA Marcin Rafał
2 BUSZKIEWICZ Maciej Marcin
3 LUDNIEWSKI Sławomir
4 ZYCH Grażyna Krystyna
5 GÓRECKA Aleksandra
6 SZAJA Paulina Agnieszka
7 ZIELIŃSKI Daniel Rafał
 
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 KUNICKA Halina
2 SZYMOTOWICZ Paulina Olga
3 CIERACH Paweł Andrzej
4 PRUSKA-KOŁODZIEJ Teresa Helena
5 MARTYŁA Jerzy Antoni
6 SZENWALD Sławomir Jan
7 OSTROUCH Jerzy
 
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FANI GORZOWA
1 DRAGUŁA Maria
2 MODRZEJEWSKA KARWOWSKA Dorota Janina
3 KONDRACKI Marcin Maciej
4 LEWANDOWSKA Elżbieta Genowefa
5 NOGIEĆ Ryszard
6 LISAK Ernest Bogdan
7 KOKOCIŃSKA BIEDRZYCKA Anna
 
okręg 3 – Staszica, Śródmieście 
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GORZÓW
1 SYNOWIEC Jerzy Piotr
2 KAZIMIERCZAK Marcin
3 NAWROCKA Grażyna
4 DASZKIEWICZ Halina Elżbieta
5 PIELIN Leszek Jan
6 WAJDA Aleksandra
7 GDULA Dawid Norbert
 
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 RAFALSKI Tomasz Rafał
2 OBIEGŁO Dariusz Sławomir
3 OSIŃSKA - CEGIELNIK Alicja Sylwia
4 JAGŁA Krystyna Danuta
5 PŁONKA Andrzej Stanisław
6 BRONIAREK Małgorzata Henryka
7 STUŁA Seweryn Aleksander
 
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
1 KACZANOWSKI Jan Kazimierz
2 STERŻEŃ Jacek Rafał
3 KLUCZYK Łukasz Maciej
4 PIASKOWSKI Sławomir
5 WACHOWSKA Mirosława Agata
6 WOJTASIK - KOCOŃ Karolina Martyna
7 BEECH Sylwia Maria
 
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 KOZAK Anna Agnieszka
2 WIŚNIEWSKI Artur Gerard
3 KĘDZIORA Mirosława Danuta
4 JASTRZĘBSKI Marcin Tomasz
5 DERECH-KRZYCKI Jakub Alfred
6 STOLAREK Marta Krystyna
7 IGNATOWICZ Grzegorz Marcin
 
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FANI GORZOWA
1 KAWCZYŃSKI Łukasz Marek
2 STOLARSKA Urszula Teresa
3 SZEWCZYK Mateusz
4 MURENIA Ewelina Angelina
5 MAŁYSZKO Danuta Elżbieta
6 JUREC Grzegorz Józef
7 JAREMA Katarzyna
 
okręg 4 – Manhattan, Piaski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GORZÓW
1 KOCHANOWSKI Krzysztof
2 SOBIERAJCZYK Magdalena
3 SIUDA Piotr
4 JAWOREK - KLATTA Elżbieta
5 TAPPER Michał Jerzy
6 DRYGLAS Anna Krystyna
7 SYNOWIEC Aleksandra
 
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ANACKI Robert Dariusz
2 GASZA Ireneusz Tomasz
3 JABŁOŃSKI Roman
4 SZLEMPO Ewa
5 WRÓBEL Małgorzata Bogumiła
6 DRECZKA Małgorzata
7 ZATYLNY Przemysław
 
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
1 WÓJCICKI Jacek Piotr
2 MANIKOWSKI Tomasz Bronisław
3 ANTCZAK Jerzy Piotr
4 HANCZAREK Kinga Magdalena
5 IWASZKO Agata Anna
6 PAWLAK Sylwia Karolina
7 SERPINA Oskar
 
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 SOBOLEWSKI Jerzy
2 WIERZBICKI Sebastian Piotr
3 MOLSKI Dariusz Jerzy
4 WASILEWSKA Marianna
5 TYRANOWSKA Grażyna
6 SUROWIEC Milena Marta
7 GROCHOWSKI Piotr
 
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FANI GORZOWA
1 KNEĆ Ryszard Jan
2 DĘBICKA Anna Wiesława
3 SZKUDLAREK Grzegorz Dariusz
4 NAPIÓRKOWSKA Barbara
5 JAKUBIEC Tomasz
6 NARKUN - FABIAŃSKA Agata
7 KONIAREK Krystyna
 
okręg 5 – Górczyn, Dolinki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GORZÓW
1 SIWY Arnold
2 SOKOŁOWSKI Leszek
3 LUKS Łukasz Jakub
4 DĘBICKA - NOWAKOWICZ Magdalena
5 ZYGMUNT Paweł
6 SAJKOWSKA Ewa Maria
7 BUKARTYK Anna Maria
 
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PIEŃKOWSKI Sebastian
2 KOSECKI Marek Mirosław
3 SKŁADZIEŃ Jolanta
4 PAWLAK Justyna Magdalena
5 HRYBACZ Andrzej Marcin
6 SONDEJ Leokadia
7 ILNICKI Mikołaj
 
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
1 WOJCIECHOWSKA Grażyna Teresa
2 GRANAT Przemysław Andrzej
3 SZYMCZAK Katarzyna
4 GÓRECKA Joanna Małgorzata
5 JACH Sebastian Paweł
6 GUMOWSKI Jacek Mirosław
7 BADECKI Jacek Patryk
 
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 SUROWIEC Robert Edward
2 ANDRZEJEWSKA Alicja
3 WILCZEWSKI Piotr Krzysztof
4 DEJNOWICZ Stanisław Franciszek
5 SOBOLEWSKA Aldona Anna
6 ŁOTOCKA Natalia Wanda
7 ANDRUSZCZAK Artur
 
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FANI GORZOWA
1 WACHOWIAK Dawid Stanisław
2 ZIENKIEWICZ Małgorzata
3 KOZBER Wojciech Stanisław
4 SZYMAŃSKA Marta Krystyna
5 WOŚ Ewa Małgorzata
6 BARTNICKI Maciej Błażej
7 KRUPA Marta Karolina
 
Sejmik lubuski
10 list z kandydatami do sejmiku. W pierwszym okręgu z pięciu, czyli tym gdzie wybierają gorzowianie, 74 nazwiska, a do zagospodarowania 7 miejsc w lubuskim samorządzie.     
 
Lista nr 1 – KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 DOMARADZKI Mariusz Karol Gorzów
2 DOMBEK Katarzyna Joanna Kostrzyn
3 SASKA Tomasz Piotr Gorzów
4 WÓJCIK Mariusz Grzegorz Chwalęcice
5 PRZYBYŁA Franciszek Paweł Zielona Góra
6 CHILIŃSKA-WACHOWIAK Sylwia Irena Kostrzyn
7 BIERNACKA Wioleta Alicja Gorzów
8 PIELECH Marta Halina Nowiny Wielkie
9 STOLARSKI Władysław Gorzów
 
Lista nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ŚWIREPO Jan Strzelce Krajeńskie
2 SZUMNA Wanda Elżbieta Gorzów
3 ŚLIWIŃSKI Jarosław Gorzów 
4 STROJNOWSKA Bogusława Aleksandra Kostrzyn 
5 WALOCH Jakub Karol Gorzów 
6 RZECZYCKA-WIĘCKOWSKA Magdalena Bożena Janczewo
7 GUHL Helena Maria Glinik
8 SURMA Zbigniew Tomasz Gorzów 
9 RYL Władysław Gorzów 
 
Lista nr 3 – KW PARTIA ZIELONI
1 TWAROGAL Monika Anna Gorzów 
2 PRZYBYLSKI Mirosław Stanisław Gorzów 
3 KOŁODZIEJ Irena Zofia Gorzów 
4 KACZMAREK Błażej Franciszek Słońsk
5 ANIŚKO Julia Anna Ośno Lubuskie
6 CAŁUS Jan Bledzew
 
Lista nr 4 – KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 WIERCHOWICZ Jerzy Gorzów 
2 MARCINKIEWICZ Mirosław Gorzów 
3 SYNOWIEC Anna Gorzów 
4 HARASIMOWICZ Hubert Edward Gorzów 
5 PIETRUSZAK Wiesław Drezdenko
6 CEGIELNIK Andrzej Gorzów 
7 KONASZEWICZ-KNOBEL Katarzyna Iwona Zdroisko
8 SZEWCZYK Danuta Gorzów 
9 SUROWIEC Marzanna Maria Kłodawa
 
Lista nr 5 – KKW SLD LEWICA RAZEM
1 JĘDRZEJCZAK Tadeusz Chwalęcice
2 CABEL Lech Jerzy Drezdenko
3 MICZAŁ Katarzyna Anna Gorzów
4 KUCZYŃSKI Maciej Jakub Gorzów
5 MYSONA Elżbieta Kostrzyn
6 WŁODARCZAK Zbigniew Marian Gorzów 
7 RAKSA Iwona Marzena Drezdenko
8 CHMIELNIK Teresa Wanda Gorzów
9 MALENDOWSKI Janusz Józef Gorzów
 
Lista nr 6 – KW PARTII RAZEM
1 SZMYTKOWSKI Michał Paweł Gorzów 
2 DREWNIAK Marta Katarzyna Strzelce Krajeńskie
3 BOCIAŃSKA Paula Iwona Skwierzyna
4 GNIEWA Patryk Maciej Drezdenko
5 ROŻEK Eugeniusz Gorzów 
 
Lista nr 7 – KW RUCH NARODOWY RP
1 MAJCHRZAK Maciej Filip Łagów
2 TOMIUK Aleksandra Łagów
3 KOŚCIUK Krzysztof Łagów
4 PETECKI Mariusz Marek Gubin
5 SZYMKO Izabela Weronika Gorzów
 
Lista nr 8 – KWW KUKIZ'15
1 GROC Artur Dariusz Słubice
2 DOPIERAŁA Witold Ludwik Gorzów 
3 KRÓL Dorota Katarzyna Zielona Góra
4 DOBROWOLSKI Dariusz Paweł Jordanowo
5 WICZKOWSKA Edyta Świebodzin
 
Lista nr 9 – KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1 ŁOPATOWSKI Krzysztof Michał Różanki
2 KWILECKI Arkadiusz Kłodawa
3 ŁOPATOWSKI Bartłomiej Zbigniew Różanki
4 SUBOCZ Katarzyna Anna Gorzów 
5 SUBOCZ Ewelina Gorzów 
6 JEŻEWSKI Łukasz Paweł Gorzów 
7 PISZCZYK Jan Daniel Gorzów 
8 LEGAN Agnieszka Edyta Gorzów 
 
Lista nr 10 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SURMACZ Marek Tomasz Gorzów 
2 PŁONKA Elżbieta Teresa Gorzów 
3 GAJDA Leszek Józef Ciecierzyce
4 DZIDUCH Roman Kostrzyn 
5 DAJCZAK Zofia Alicja Strzelce Krajeńskie
6 GROCHALA Agnieszka Jadwiga Rokitno
7 SENGER Marzanna Kostrzyn 
8 RAWA Ewa Janina Kłodawa
9 MADEJ Ireneusz Marian Kłodawa

Komentarze:

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x